#6 Nieidealnie dopasowani – Corinne Michaels, Melanie Harlow

Willow usiłuje pokazać matce, że jest w stanie przejąć rodzinny biznes – firmę, która specjalizuje się w dobieraniu ludziom partnerów na całe życie. Jeżeli tak się nie stanie, firma zostanie zamknięta, a rodzinny biznes pójdzie w zapomnienie.

Willow zaczyna szukać partnerki dla swojego przyjaciela, Reida Fortino. Jej marzeniem jest posiadanie dziecka.

Willow łamie ostentacyjnie najważniejszą zasadę swatki, zakochując się w najlepszym przyjacielu.

 

„Jest niesamowicie przystojny(…) umie podejmować ważnych klientów. Jest naprawdę kreatywny, przekonujący i inteligentny.”

Reid jest bardzo wymagającym klientem. Do tej pory nie wierzył w prawdziwą miłość, nie ufa kobietom, głównie przez swoją byłą dziewczynę, która go oszukała. Mówi to, co ślina mu przyniesie na język. No i jest prawdziwym miłośnikiem komiksów. Znalezienie dla niego idealnej partnerki nie jest łatwym zadaniem.

Willow zdaje sobie sprawę, że chciałaby mieć go tylko dla siebie.

„Tęsknię za spędzanym wspólnie czasem(…) Tęsknię za jego narzekaniem(…) Chcę dla niego gotować i móc patrzeć, jak ze smakiem wszystko zjada.”

Jak Willow sobie poradzi w tym zawirowaniu? Jak ułoży się jej życie? Czy istnieje przyjaźń damsko-męska? Czy będzie upragnioną mamą?

Książka „Nieidealnie dopasowani” jest niesamowicie lekka, idealna na ciepłe, letnie wieczory i momentami zabawna. Dalsze losy bohaterów śledzi się z przyjemnością. Zakończenie niewątpliwie Wam się spodoba!

Lubię sięgać po takie historie, by mój mózg odpoczął i nabrał dystansu.

Najlepszy romans przeczytany w 2020 roku!

Jako prawdziwa kobieta – wierzę w miłość od pierwszego wrażenia!

Tytuł: Nieidealnie dopasowani

Tytuł oryg.: Imperfect match

Autor: Corinne Michaels, Melanie Harlow

Wydawnictwo: NieZwykłe

Data wydania: 29-04-2020

Przekład: Klaudia Wyrwińska

Moja ocena: 8/10