#378 Bezimienna – Lisa Regan

Josie Quinn tym razem próbuje rozwikłać zagadkę na obrzeżach Denton. To, co zastała na miejscu przechodzi jej najśmielsze oczekiwania, a to dopiero wierzchołek góry lodowej.

 

Samotna, ciężko ranna matka, nowo narodzone dziecko, które zostało uprowadzone, narzeczony, który zniknął i tajemnicza dziewczyna, która nic nie pamięta… Kiedy podczas śledztwa Josie trafia na dokument z kliniki niepłodności dotyczący pomyłki, która zaszła, wszystko nabiera sensu. Tylko czy uda jej się odnaleźć mordercę, zanim zaatakuje on kolejnych ludzi?

Pierwszy tom był naprawdę świetny, dlatego nie mogłabym nie przeczytać tomu drugiego, a już niedługo pojawi się tom trzeci! Pomimo iż Autorka wysoko postawiła poprzeczkę, ani przez chwilę nie bałam się, że tym razem mnie zawiedzie. I oczywiście się nie pomyliłam.

Akcja pędząca na łeb na szyję, intrygująca fabuła, nietuzinkowi bohaterowie i wszechobecne, dobrze wymyślone intrygi – to wszystko znajdziecie w najnowszej książce Lisy Regan Bezimienna. Jeżeli szukacie historii, która wciąga od pierwszych stron, dusznej atmosfery, wielu plot twistów i mylnych tropów podrzucanych na każdym kroku przez Autorkę – świetnie trafiliście! To świetna seria kryminalna, obok której nie można przejść obojętnie. Jakiego tropu byście nie podjęli – zakończenie na pewno Was zaskoczy! Polecam!

dolnośląskie
Recenzja: Bezimienna - Lisa Regan

Tytuł: Bezimienna

Tytuł oryg.: The Girl with No Name

Autor: Lisa Regan

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cykl: Josie Quinn (tom 2)

Seria: Ślady zbrodni

Data wydania: 09-11-2022

Przekład: Maria Jaszczurowska

Moja ocena: 8/10

 

 

 

podpis2