#102 Sekret mojego męża – Julia Furmaniak

Natalia wiedzie dostatnie życie. Jest żoną biznesmana Adama, który stworzył świetnie prosperujące firmy. Ponieważ kobieta uwielbia kwiaty, dla relaksu, prowadzi swoją małą kwiaciarnię ‘Roślinkę’. Pewnego dnia w miejscu pracy spotyka swoją dawną miłość, przez co wracają do niej wspomnienia i wspólnie spędzone chwile. Wieczorami, Natalia, korespondując z Kubą, zaczęła się zastanawiać, kiedy ostatni raz czuła motylki w brzuchu na myśl o mężu. Chyba do ich związku wkradła się rutyna, ale może wspólny weekend nad morzem rozbudzi w nich dawno zapomniane żądze?

Niestety weekendowy relaks nie będzie aż takie piękny, gdy Natalia dowie się, jaki sekret przez lata skrywał przed nią ukochany…

Czy kobieta wybaczy mu tajemnice?

Muszę zacząć od tego, że długo czekałam, aby przeczytać książkę Sekret mojego męża. Zainteresował mnie zarówno opis, jak i ciekawa okładka. Gdy w końcu przesyłka do mnie dotarła i mogłam wziąć się za czytanie – na całe szczęście – mój czytelniczy nos się nie pomylił i była to naprawdę bardzo dobra pozycja!

Jest to powieść obyczajowa z wątkiem romansu, tudzież erotyku. Bardzo się cieszę, że Autorka zdecydowała się w większości na obyczaj, ponieważ gdyby był to erotyk w czystej postaci, odłożyłabym tę książkę na bok. Jest to stąpanie po cienkim lodzie i trzeba uważać, by nie przesadzić z intensywnością owych scen.

W Sekrecie mojego męża znajdziecie pozamałżeński flirt, pożądanie, przyjaźń i seksualne uniesienia w dobrym guście. Możemy śledzić, jak w małżeństwie z kilkuletnim stażem na nowo rodzi się uczucie i namiętność. Uważam, że z tą powieścią miło można spędzić czas, absorbuje i kartki pochłania się w mgnieniu oka.

Jest to dopiero początek przygód naszych bohaterów, ponieważ Julia Furmaniak zapowiedziała, że tworzy kolejny tom, zatem czekamy na dalszy rozwój akcji!

Polecam!

novae res

Tytuł: Sekret mojego męża

Autor: Julia Furmaniak

Wydawnictwo: Novae Res

Data wydania: 03-12-2020

Moja ocena: 8,5/10

 

 

 

podpis2