#100 Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał – Mat Auryn

Poznajcie niezbędnik każdej Czarownicy! Po przeczytaniu tego poradnika nauczycie się czerpać energię z żywiołów, tworzyć zaklęcia, wchłaniać energię z otaczających przedmiotów i wiele innych cennych praktyk magicznych!

„Czarostwo i zdolności parapsychiczne to naturalne ludzkie cechy, które nasz gatunek stopniowo utracił wraz z nadejściem epoki postindustrialnej.”

Mat Auryn naprawdę wie, o czym pisze. Jest on profesjonalnym medium i w niniejszej książce dzieli się z Czytelnikami teorią, ale również ćwiczeniami praktycznymi, by wzmocnić nasze moce. Autor w bardzo przystępny sposób przeprowadza nas przez cały proces wzmocnienia naszej wewnętrznej magii, wyjaśnia kolejne kroki oraz sugeruje rozwiązania. Bardzo imponuje mi jego poziom wiedzy, nie wywyższa się, ale kroczy obok nas, wprowadzając nas w swój imponujący świat.

„Czarownica medium cechuje się jednak zdolnością bezpośredniej percepcji ukrytych sił rządzących rzeczywistością oraz oddziaływania na nie. Potrafi porozumiewać się z duchami, skałami, strumykami, gwiazdami i wiatrem. Dostrzega i rozumie ukryte programy oraz procesy tworzące wszechświat.”

Książka oczywiście, jak wspomniałam, nie jest opatrzona w suche fakty. Po wprowadzeniu do danego tematu, Autor przedstawia parę ćwiczeń, które pomogą nam opanować dane zagadnienie. Do ich wykonania nie potrzebujecie żadnych amuletów czy magicznych przedmiotów. Dzięki tej książce dostrzeżecie i zrozumiecie energię płynącą z nieba oraz ziemi. Odnajdziecie wspólnotę z własnym wnętrzem, oczyścicie się oraz wzmocnicie.

W Mocy czarownicy znajdziecie wiele informacji na temat medytacji, relaksacji, percepcji, mocy żywiołów, koncepcji trzech dusz oraz wiele innych, cennych elementów.

Dla mnie jest to absolutna nowość, więc oczarowana, sięgnęłam po tę pozycję. Podsumowując, nie zawiodłam się. Traktuję Moc czarownicy jako swoistą encyklopedię, ponieważ zawiera ona wiele cennych informacji, porad oraz praktycznych ćwiczeń. Jeszcze nie raz wrócę do jej treści i z pewnością wykorzystam te cenne porady w praktycznym życiu.

Jeżeli interesujecie się czarodziejstwem i parapsychologią lub po prostu zaciekawiłam Was tematem, polecam Moc czarownicy!
kobiece

Tytuł: Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

Tytuł oryg.: Psychic Witch: A Metaphysical Guide to Meditation, Magick & Manifestation

Autor: Mat Auryn

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Data wydania: 25-11-2020

Przekład: Bartłomiej Kotarski

Moja ocena: 9/10

 

 

 

podpis2