#486 Odnowa. Zmień nawyki i zacznij żyć po swojemu – Dr Sophie Mort

Dlaczego często nasze życie stoi w miejscu? Co stoi na przeszkodzie naszej samorealizacji? Dr Sophie Mort przybliża nam możliwe powody naszych niepowodzeń, a także daje cenne rady, jak wyjść z impasu i wziąć życie w swoje ręce.

Oprócz tego, że dowiecie się co nieco teorii na temat nawyków, heurystyków czy trójkąta dramatycznego, Autorka wszystkie tematy omawia na przykładzie swoich klientów, dzięki czemu wszystko jest przejrzyste i łatwiejsze do zrozumienia. Dodatkowo na końcu książki macie do dyspozycji kilka zadań, które ułatwiają wprowadzić zmiany do swojego życia. I pomimo, iż jest to poradnik, styl Autorki jest lekki i przyjemny – książkę czyta się sprawnie i szybko.

Odnowa. Zmień nawyki i zacznij żyć po swojemu to bardzo inspirująca i motywująca książka. Dr Sophie Mort potrafi rozłożyć problemy na czynniki pierwsze i wszystko dogłębnie analizując, pomóc znaleźć źródło naszych niepowodzeń.

Nawet jeśli omijacie poradniki szerokim łukiem, uważam, że tej książce warto dać szansę. Znajdziecie w niej cenną wiedzę, którą możecie wprowadzić w życie, tak, aby było ono jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Gorąco polecam!

wielka litera
Recenzja: Odnowa. Zmień nawyki i zacznij żyć po swojemu - Dr Sophie Mort

Tytuł: Odnowa. Zmień nawyki i zacznij żyć po swojemu

Tytuł oryginalny: (Un)Stuck

Autor: Dr Sophie Mort

Wydawnictwo: Wielka Litera

Data wydania: 13-03-2024

Przekład: Urszula Ruzik-Kulińska

Moja ocena: 7/10

 

 

 

podpis2