#484 Nie czekaj już dłużej – Alina Adamowicz, Gabriela Gargaś

Laura, Beata i Edyta to trzy przyjaciółki. Każda z nich dźwiga własny bagaż doświadczeń i trosk. Kobiety przeszły dotąd bardzo wyboistą drogę. Pragną w końcu zaznać szczęścia, więc biorą sprawy w swoje ręce.

Ta książka miała trafić w moje serce, niestety jednak tak się nie stało. Gabriela Gargaś i Alina Adamowicz poruszyły tutaj wiele ważnych kwestii takich jak samotność, samoakceptacja, żałoba czy zdrada. Powieść skłania do refleksji i pochylenia się nad własnym życiem.

I chociaż to wszystko wydaje się piękne, do mnie ta historia nie trafiła. Początkowo miałam nadzieję, że to będzie to, jednak wiele rzeczy podczas czytania mnie drażniło. Począwszy od narracji, przez bohaterów, kończąc na prostych dialogach. Nie mówię oczywiście, że nie było tutaj emocji, ponieważ ich było aż w nadmiarze, jednak to nie było to, czego ja oczekiwałam. To, co czułam, absolutnie mnie nie powaliło na kolana.

Miałam po prostu nadzieję, że ta historia poruszy moje serce, a szkoda, ponieważ to książka o kobietach, od kobiet i dla kobiet. Zawiera w sobie ważny przekaz, nad którym warto się pochylić. Ale tym razem to nie była moja pozycja.

wab
Recenzja: Nie czekaj już dłużej - Alina Adamowicz, Gabriela Gargaś

Tytuł: Nie czekaj już dłużej

Autor: Alina Adamowicz, Gabriela Gargaś

Wydawnictwo: W.A.B.

Data wydania: 13-03-2024

Moja ocena: 4/10

 

 

 

podpis2