#483 W gąszczu kłamstw – Kate Alice Marshall

Naomi, Cassidy i Olivia przyjaźnią się od najmłodszych lat. Kiedy były dziećmi uwielbiały bawić się w lesie, odtwarzając magiczne ceremonie. Jednak cała beztroska pryska w momencie, gdy Naomi zostaje brutalnie zaatakowana. Zeznania dziewczynek doprowadzają policję do seryjnego mordercy, jednak cała prawda z ataku pozostaje ukryta pod warstwą kłamstw.

Historia zawiera w sobie wiele zwrotów akcji, które nie pozwalają na jakąkolwiek nudę. Każdy kolejny trop podrzucany przez Marshall sprawia, że zmieniają się nasze odczucia względem bohaterów.

Bohaterowie są wyraziści, z bagażem doświadczeń, co nadaje im większego realizmu. Pomimo iż fabuła stworzona przez Autorkę jest bardzo rozbudowana, przez co nieco zagmatwana, książka jest łatwa do przyswojenia, a jednocześnie niesamowicie trzyma w napięciu do ostatniej kartki.  Marshall stworzyła niebagatelną historię z wątkiem kryminalnym, która sprawia, że włos jeży się na głowie.

Szukacie historii, która będzie zawierać dobrą intrygę kryminalną, mroczną atmosferę i bohaterów, których trudno rozgryźć? Koniecznie musicie sięgnąć po W gąszczu kłamstw. Polecam!

czwarta strona
Recenzja: W gąszczu kłamstw - Kate Alice Marshall

Tytuł: W gąszczu kłamstw

Tytuł oryginalny: What Lies in the Woods

Autor: Kate Alice Marshall

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Data wydania: 13-03-2024

Przekład: Elżbieta Pawlik

Moja ocena: 8/10

 

 

 

podpis2