#478 Irresistible – Melanie Harlow

Bohaterami tej pięknie wydanej książki są Mack i Frannie, którzy pracują w jednej firmie, której właścicielami są rodzice Frannie. To właśnie w tym miejscu przecięły się losy tej dwójki.

Mack jest samotnym ojcem trzech córek. Poprzednie małżeństwo się rozpadło i los tak chciał, aby to na Mack’u spoczęła odpowiedzialność wychowania dziewczynek. Facet dwoi się i troi, ale praca dyrektora finansowego, domowe obowiązki i kwestia rodzicielstwa czasami go przerasta. Dlatego też Frannie często pomaga mu w opiece nad dziećmi. To sprawia, iż zżywa się z dziewczynkami i coraz bardziej zakochuje się w mężczyźnie. Jednak czy to tylko jednostronne uczucie? Jakie intencje ma Mack? Jeden zimowy wieczór wszystko zmienia.

Irresistible będzie odpowiednie dla każdej romansiary, która uwielbia motyw różnicy wieku oraz akcji toczącej się w małej społeczności. Wszystko to, co ja uwielbiam najbardziej!

Dodatkowo fajnym elementem jest motyw samotnego rodzicielstwa, ponieważ to właśnie dzieci Mack’a robią niesamowitą robotę. Sam fakt ukrywania uczuć przed dziewczynkami dodaje smaczku całej historii. A to przecież one są oczkiem w głowie Mack’a, także możecie sobie wyobrazić, jakie tu panuje niesamowite napięcie.

Bohaterowie dostarczają czytelnikowi całą gamę emocji przez to, w jaki sposób się zachowują. W jednej chwili padają sobie w ramiona, by za chwilę nie uraczyć się nawet spojrzeniem. No ale miłość rządzi się własnymi prawami, także voila! Pomysł na fabułę był naprawdę rewelacyjny i bardzo zżyłam się z bohaterami. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg losów Frannie i Mack’a!

papierowe serca
Recenzja: Irresistible - Melanie Harlow

Tytuł: Irresistible

Tytuł oryginalny: Irresistible

Autor: Melanie Harlow

Wydawnictwo: Papierowe Serca

Cykl: Cloverleigh Farms (tom 1)

Data wydania: 06-03-2024

Przekład: Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik

Moja ocena: 9/10

 

 

 

podpis2