#472 Zablokuj, skasuj, idź dalej – Lalala Letmeexplain

Autorka popularnego profilu na Instagramie Lalala LetMeExplain, sama przyznaje, że przez lata umawiała się z niewłaściwymi facetami. Postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi randkowymi doświadczeniami i okazało się, że tysiące osób podziela jej los. Dało jej to motywację, aby spisać swoje odczucia i przelać je na papier w formie poradnika. Pozwoli on kobietom uniknąć jej błędów i zauważyć alarmującą lampkę, by szybko się ulotnić. Dowiecie się jak nie dać się oszukać i zmanipulować, na co zwrócić uwagę u drugiej osoby i  w końcu jak zerwać relację, która nam nie służy.

Zacznę od tego, iż książka jest przecudownie wydana. Zawiera mnóstwo kolorowych stron i ozdobników, dzięki czemu przyjemniej się ją czyta, a czyta się ekspresowo. Poradnik podzielony jest na kilka rozdziałów, w których znajdziecie: jaką singielką jesteś?, jaką pracę trzeba wykonać, aby wejść z zdrowy związek, na jakich facetów możesz trafić podczas randki, gdzie są ci wszyscy porządni mężczyźni?, by na koniec nauczyć się, jak odchodzić.

Zainteresował mnie ten poradnik, ponieważ jakiś czas temu odkryłam miłość do poradników. Mogę z niej zaczerpnąć jakąś wiedzę psychologiczną dla siebie oraz odkryć w sobie coś nowego. Z tego poradnika dowiecie się bardzo dużo o typach osobowości, zarówno kobiecych, jak i męskich. Będziecie w stanie odróżnić „dobrych” od „złych” partnerów. O samym randkowaniu jest niewiele, w kontekście tego, jak ja rozumiem to pojęcie. Ale to chyba dobrze, ponieważ liczyłam właśnie na taką wiedzę, jaką otrzymałam. Myślę, że wielu singlom ten poradnik może się przydać, ponieważ pomoże otworzyć Wam oczy na rzeczy, na które zapewne nigdy nie zwracaliście uwagi. Polecam!

buchmann
Recenzja: Zablokuj, skasuj, idź dalej -  Lalala Letmeexplain

Tytuł: Zablokuj, skasuj, idź dalej

Tytuł oryginalny: Block, Delete, Move On: It’s not you, it’s them

Autor: Lalala LetMeExplain

Wydawnictwo: Buchmann

Data wydania: 24-01-2024

Przekład: Andrzej Wojtasik

Moja ocena: 8/10

 

 

 

podpis2