#452 Narysuj swoje uczucia. Dziennik kreatywny, który pomoże ci nawiązać kontakt z emocjami poprzez sztukę – Rukmini Poddar

Rysowanie pomaga wyrazić siebie, niezależnie od tego, czy umiemy to robić czy nie. Przedstawiam Wam dziennik kreatywny, który, poprzez sztukę, pomaga zrozumieć swoje uczucia.

Mało osób lubi poradniki, jednak to nie jest zwykły poradnik! To świetna, bardzo wartościowa książka, która pomaga rozładować stres dnia codziennego. Jeżeli chcecie poznać swoje uczucia, bierz długopis w dłoń i daj się porwać zabawie. Połączcie przyjemne z pożytecznym!

Narysuj swoje uczucia(…) to książka, której nie zrobicie na raz. Jej wypełnienie kosztuje sporo czasu, bowiem niektórych odpowiedzi jeszcze nie znacie. Zarezerwuj sobie czas jutro, pojutrze czy wtedy, kiedy będziesz gotowy. Daj sobie czas. Podróż w głąb siebie nie jest łatwa, jednak jakże fascynująca. Rysujcie, malujcie i bawcie się dobrze! Gorąco polecam!

insignis
Recenzja: Narysuj swoje uczucia. Dziennik kreatywny, który pomoże ci nawiązać kontakt z emocjami poprzez sztukę - Rukmini  Poddar

Tytuł: Narysuj swoje uczucia. Dziennik kreatywny, który pomoże ci nawiązać kontakt z emocjami poprzez sztukę

Tytuł oryginalny: Draw Your Feelings

Autor: Rukmini Poddar

Wydawnictwo: Insignis

Data wydania: 08-11-2023

Przekład: Olga Siara

Moja ocena: 8,5/10

 

 

 

podpis2