#432 Pomoc domowa – Freida McFadden

Millie niedawno wyszła z więzienia i robi wszystko, żeby tam nie wrócić. Szuka pracy, by mieć z czego się utrzymać. Stara się o posadę pomocy domowej w domu Niny i Andy’ego – bogatego małżeństwa. Gdy w końcu się udaje i zostaje zatrudniona, czuje, jakby złapała Pana Boga za nogi. Zwłaszcza, że jest to praca z zakwaterowaniem, a ostatnimi czasy Millie mieszkała w swoim aucie. Ponieważ zależy jej na tej posadzie, dzielnie znosi wszystkie humorki Niny i jej córki, a jedyną przyjazną osobą w domu jest Andy. Ale co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

WOW! Uwielbiam thrillery z motywem bogatej rodziny, pomocy domowej i tajemnic, które zamknięte są pod kluczem. Świetnie wykreowani bohaterowie, intryga, której nie sposób się domyślić i jeszcze ten klimat… Książkę pochłonęłam w jedno popołudnie, także myślę, że nie ma lepszej rekomendacji!

Na dodatkowy plus krótkie rozdziały, co mi osobiście ułatwia czytanie i sprawia, że nie sposób książkę odłożyć. A zakończenie – genialne i totalnie się nie spodziewałam takiego obrotu spraw!  A jakże się ucieszyłam, gdy zobaczyłam, że będzie kolejna część! Czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że zachęciłam Was do lektury Pomocy domowej! Bardzo mocno polecam!

czwarta strona
Recenzja: Pomoc domowa - Freida McFadden

Tytuł: Pomoc domowa

Tytuł oryginalny: The Housemaid

Autor: Freida McFadden

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cykl: Millie Calloway (tom 1)

Data wydania: 27-09-2023

Przekład: Elżbieta Pawlik

Moja ocena: 9/10

 

 

 

podpis2