#422 Umowa na miłość – Falon Ballard || PRZEDPREMIEROWO

Sadie zajmuje się finansami, a każdą wolną chwilę zawsze poświęcała… pracy. W zasadzie nie wie co to życie osobiste. Kiedy awans przechodzi jej koło nosa, w dość nieprzyjemnej atmosferze żegna się z branżą finansową. Od zawsze kobieta utrzymywała się sama, mając poczucie odpowiedzialności. Załamana, ma wielką ochotę odreagować cały ten stres. W stanie nietrzeźwości loguje się na portal randkowy i już na następny dzień umawia się na randkę. Czy to nie szaleństwo?

Jack to jej zupełne przeciwieństwo. Na pierwszy rzut oka jest nieciekawy i nudny. Na spotkaniu jest wycofany, a dodatkowo przepytuje Sadie, jakby to była rozmowa o pracę! Chyba gorzej być nie może. Dodatkowo na jaw wychodzi, że to wcale nie jest randka! Sadie przez przypadek nie zalogowała się na odpowiedniej aplikacji, a młody okularnik jest… jej kandydatem na przyszłego współlokatora! Mężczyzna jest właścicielem kamienicy na Brooklynie i proponuje Sadie wynajem pokoju w bardzo atrakcyjnej cenie. Kobieta długo się nie zastanawia – na miejscu zakochuje się w samej kamienicy, jak i jej wnętrzu. A Jack? Może okaże się, że jest jej pisany?

Trafiliście kiedyś na książkę, która zauroczyła Was od pierwszych zdań?  Ja dokładnie tak miałam z Umową na miłość. Przeczytałam kilka zdań i przepadłam! Wiedziałam że to będzie coś mojego i nie pomyliłam się!

Umowa na miłość to słodki i bardzo uroczy romans między dwiema zagubionymi duszami. Zżyłam się z bohaterami i kibicowałam niewierzącej w siebie Sadie i Jackowi, który był bardzo tajemniczy i zamknięty w sobie. Bohaterowie od samego początku dbali o siebie, okazując sobie małe gesty miłości. Ich znajomość pięknie i w odpowiednim tempie ewoluowała. Sadie otworzyła swoje serce przed Jackiem dając mu nową rodzinę: przyjaciół, na których od tej pory zawsze mógł liczyć.

Podsumowując, bardzo mi się ta historia podobała. Nie była nadto przesłodzona, a bohaterowie musieli pokonać wiele przeszkód, aby na końcu oddać się sobie w całości. Polecam gorąco!

muza
Recenzja: Umowa na miłość - Falon Ballard

Tytuł: Umowa na miłość

Tytuł oryginalny: Lease On Love

Autor: Falon Ballard

Wydawnictwo: Muza

Data wydania: 09-08-2023

Przekład: Paweł Wolak

Moja ocena: 10/10

 

 

 

podpis2