#421 Perska czułość – Laila Shukri

Lidka dostaje w pracy przymusowy urlop. Ta sytuacja bardzo źle na nią wpływa, więc Marek, jej mąż, proponuje wakacje w Egpicie. Na miejscu poznają Ilonę oraz Pawła. Pary dobrze się ze sobą dogadują, zatem postanawiają wspólnie wybrać się w rejs po Nilu.

Lidka potrzebuje odpoczynku i nie szuka wrażeń, ale Ilona zaczyna się fascynować Egipcjaninem z baru, Basimem, z którym nawiązuje romans. Nie wie jeszcze że ta znajomość może się okazać naprawdę ryzykowna. Jaką cenę będzie musiała zapłacić?

Książka jest zbudowana a typowy dla Shukri schemat, bowiem dostajemy solidną dawkę obyczajówki połączonej z historią i kulturą Egiptu.

Czy naprawdę można być tak naiwnym jak Ilona? Momentami ta kobieta doprowadzała mnie do szewskiej pasji i miałam ochotę nią potrząsnąć. Dobrze dla niej, że w trudnych momentach, o które sama się prosiła, miała przy sobie Lidkę, która jest rozsądna i pomogła jej rozwiązać problem.

Książka zapewni Wam całą masę emocji – od smutku, po żal, zdenerwowanie, aż po naprawdę urocze momenty, które upewnią nas w przekonaniu, że miłość zawsze zwycięża. Zobaczycie tutaj wielką siłę przyjaźni, która pomoże bohaterce przejść przez piekło, które sama sobie zgotowała swoją naiwnością. Ja, czytając o perypetiach bohaterów, bawiłam sie bardzo dobrze i tego życzę również Wam!

Prószyński i S-ka
Recenzja: Perska czułość - Laila Shukri

Tytuł: Perska czułość

Autor: Laila Shukri

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Data wydania: 25-07-2023

Moja ocena: 8/10

 

 

 

podpis2