#395 Nie pozdrawiam, Ethan – Whitney G.

Dwójka ludzi, która zna się od siódmego roku życia, jednak obydwoje uparcie twierdzą, że się nienawidzą. Korespondują jednak ze sobą niemal przez całe życie, pisząc listy w kolorowej papeterii. I choć zaszyta pod ironizmem, w środku kryje się prawdziwa zażyłość i przyjaźń. On jest prawdziwym kampusowym samcem alfa, natomiast Rachel wykazuje się niezwykłą niezdarnością w nawiązywaniu znajomości. Fantastyczna opowieść osadzona w nurcie enemies to lovers, rozbrajająca, pikantna, pełna własnych, nieokiełznanych doznań.

Miałam opory przed sięgnięciem po tę historię i nie ukrywam, że Autorka kojarzy mi się wyłącznie z erotykami, po które nie sięgam. Jednak dałam się skusić i wcale nie żałuję! Przez tę książkę dosłownie się płynie, bez zbędnego analizowania. Fajnie było poznać relację tej dwójki od samego dzieciństwa i patrzeć jak rozwija się ona na przestrzeni lat. Wrogowie, którzy tak się nie znoszą, że utrzymują ze sobą kontakt, troszcząc się o siebie wzajemnie.

Nie znam poprzednich książek Autorki, jednak istnieje wielka szansa, że jak pojawi się coś nowego na rynku to z przyjemnością po to sięgnę. (pod warunkiem, że  nie będzie on erotykiem!) Książka w zasadzie romantyczna, przepełniona złośliwościami, jednak ta namiętność musi się wyżyć i znaleźć swoje literackie ujście. Whitney G. wkradła się w umysły dojrzewających uczuć, dając nam tego naoczne świadectwo.

Jeżeli macie ochotę na romans z nutką pikanterii, polecam ten tytuł! Przepadniecie podobnie jak ja!

niegrzeczne
Recenzja: Nie pozdrawiam, Ethan - Whitney G.

Tytuł: Nie pozdrawiam, Ethan

Tytuł oryginalny: Forget You, Ethan

Autor: Whitney G.

Wydawnictwo: Niegrzeczne książki

Cykl: Sincerely Yours (tom 2)

Data wydania: 17-05-2023

Przekład: Edyta Świerczyńska

Moja ocena: 8/10

 

 

 

podpis2