#382 Florystki – Alicja Sinicka

Sonia wspólnie z Heleną prowadzą kwiaciarnię Chloris. Pewnego dnia Sonia, wchodząc do pracy, zauważa krew na podłodze, sugerujące o tym, że Helenie mogło się coś stać. Przestraszona kobieta, po rozmowie z Dorianem, mężem przyjaciółki, postanawia zawiadomić policję o jej zaginięciu.

Sonia próbuje odszukać koleżankę na własną rękę, ponieważ czuje, że nikomu nie może ufać, a dookoła jest więcej tajemnic, niż podejrzewała. Nawet Dorian wydaje jej się podejrzany. Czy uda jej się odnaleźć Helenę? Jakie sekrety skrywa przyjaciółka?

Przemyślana, dobrze wykreowana fabuła, z wieloma zwrotami akcji, które utrzymują zaciekawienie czytelnika na wysokim poziomie. To, co podsyca ciekawość, to tajemnicze wiadomości i sekretny dziennik Heleny, który sporo mówi o jej życiu. Kobieta sporo przeszła i ma mnóstwo tajemnic, które nigdy nie wyszły na światło dzienne… Gdy Sonia odkrywa częściowo jej przeszłość, jej życie wywraca się do góry nogami. Może jej grozić niebezpieczeństwo.

Autorka stworzyła niepokojący, duszny klimat powieści. Zaintrygowani, podążamy za Sonią, która odważnie brnie w samotne śledztwo koleżanki. Wartka akcja, wyraziści bohaterowie i ciekawa fabuła – to wszystko sprawia, że thriller czyta się naprawdę dobrze!

wab
Recenzja: Florystki - Alicja Sinicka

Tytuł: Florystki

Autor: Alicja Sonicka

Wydawnictwo: W.A.B.

Data wydania: 08-03-2023

Moja ocena: 7/10

 

 

 

podpis2