#368 Nie zapomnij o mnie – Mhairi McFarlane || PRZEDPREMIEROWO

Czasy szkolne. Georgina i Lucas. Obydwoje zakochani w sobie. Później przychodzi dorosłe życie, a ich drogi muszą się rozejść. Przed trzydziestką kobieta przechodzi trudne chwile – najpierw strata pracy, później odkrywa niewierność swojego partnera. Podejmuje nową pracę, jako barmanka, jednak okazuje się, że jej szefem ma być… Lucas. Choć on jej nie pamięta. Jak potoczy się ta historia?

Georgina jest silną kobietą, która radzi sobie z wieloma przeciwnościami losu. I choć udaje jej się znaleźć nową pracę, jej rodzina ciągle daje po sobie poznać, że nie są dumni z zajęcia, które wykonuje.

Kobieta bardzo przeżywa fakt, że Lucas jej nie pamięta. Sama bardzo często rozpamiętuje wydarzenia z przeszłości, więc jak to możliwe? Czy naprawdę tak mało dla niego znaczyła?

Nie zapomnij o mnie to bardzo realistyczna opowieść, która pokazuje, że o szczęście trzeba zawalczyć i nie warto poddawać się, gdy coś idzie nie po naszej myśli. Pomimo wielu dramatów, które ciągle ją dotykają, kobieta z podniesioną głową prze do przodu. Taka postawa naprawdę jest prawdziwą inspiracją. Na szczęście bohaterka ma wokół siebie oddanych przyjaciół, którzy służą radą i pomocą.

Nie jest to typowa historia romantyczna, nie jest płytka ani przesłodzona. Choć przyznaję, że wątku romantycznego jest tutaj jak na lekarstwo, ma w sobie coś, co nie pozwala odłożyć jej na półkę. Jeżeli lubicie lekkie romanse z dawką niewymuszonego humoru, ta pozycja jest dla Was!

muza
Recenzja: Nie zapomnij o mnie - Mhairi McFarlane

Tytuł: Nie zapomnij o mnie

Tytuł oryg.: Don’t You Forget About Me

Autor: Mhairi McFarlane

Wydawnictwo: Muza

Data wydania: 08-02-2023

Przekład: Radosław Madejski

Moja ocena: 7/10

 

 

 

podpis2