#352 Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy – Iulia Bochis

Zmiany. Z czym Wam się kojarzą? Czasem są potrzebne, czasem trudne. Często przynoszą coś dobrego, świeże tchnienie. Ale najgorzej zrobić pierwszy krok ku nowemu. A gdy już zasiejemy ziarno i ono zakiełkuje – z tej małej, niepozornej roślinki może wyrosnąć piękny, dorodny kwiat.

Ta zachwycająca książka pozwoli Wam odkryć wewnętrzne piękno i poprowadzi Was przez duchową przemianę.

To nie jest poradnik! To piękna opowieść, w której główną rolę odgrywają zachwycające, minimalistyczne ilustracje, które wykonała Iulia Bochis. Przeplatają się one z sentencjami, którymi jest wypełniona po brzegi.

Ilustracje sprawiają, że prawdy życiowe znanych mędrców trafiają do nas głębiej, dłużej je przeżywamy. Analizujemy je, zapamiętujemy, odnosimy do własnego życia. Zarówno mądrości, jak i ilustracje idealnie ze sobą współgrają, tworząc perfekcyjną całość.

Podsumowując, jest to lektura idealna przed snem, zaraz po przebudzeniu, w trudnym momencie, w dniu radosnym. Idealna na prezent dla kogoś bliskiego. Piękna gruba okładka oprawiona złotymi napisami przepięknie się prezentuje. Wydanie zachwyciło mnie począwszy od okładki, po ilustracje, sentencje, elegancki papier i stonowane kolory. Jestem zachwycona! Kupujcie i nacieszcie nią oczy i serce!

insignis
Recenzja: Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy - Iulia Bochis

Tytuł: Słońce, morze, gwiazdy. Kojąca podróż przez starożytne prawdy

Tytuł oryg.: The Sun, the Sea and the Stars. Ancient wisdom as a healing journey

Autor: Iulia Bochis

Wydawnictwo: Insignis

Data wydania: 12-11-2022

Przekład: Aleksandra Pieńkosz

Moja ocena: 10/10

 

 

 

podpis2