#341 Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia – Anna Cyklińska

Emocje to integralna część człowieka. Ten poradnik psychologiczny pozwoli Wam zrozumieć siebie, swoje emocje, które często nie są zrozumiałe dla nas samych. Często przecież miotamy się w sobie, nie wiedząc co się z nami dzieje. Ile razy zdarza się, że emocje biorą górę nad rozumem i nie wychodzi z tego nic dobrego?

Gdy przeczytacie ten poradnik, dostaniecie odpowiedzi. Autorka przybliża nam przykłady z życia wzięte, zazwyczaj w jakichś eksperymentach, a także daje nam ćwiczenia, aby lepiej zrozumieć siebie. Raczej nie sięgam po tego typu literaturę, ale nie zamykam się na to, co mi nieznane, więc postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej. Przewodnik po emocjach jak sama jego nazwa wskazuje – nawiguje nas po emocjach i pokazuje, jak sobie z nimi radzić. Myślę, że jest to uniwersalna książka, ponieważ wszyscy jesteśmy ludźmi i naszą wspólną cechą jest odczuwanie emocji. O ile łatwiej będzie sobie z nimi radzić po lekturze poradnika.

Aby żyć w zgodzie ze sobą, warto poznać swoją mapę emocji. A po lekturze na pewno otworzycie oczy na wiele sytuacji i związanych z nimi uczuciami, na które wcześniej nie zwracaliście uwagi. Polecam!

wab
Recenzja: Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia - Anna Cyklińska

Tytuł: Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia

Autor: Anna Cyklińska

Wydawnictwo: W.A.B.

Data wydania: 26-10-2022

Moja ocena: 7,5/10

 

 

 

podpis2