#330 Wróżka, która widziała za dużo – Marta Guzowska, Leszek Talko

Lucja Słotka, czyli niezastąpiona Home Disaster Manager, tym razem trafia do Piotra Kowalskiego, który ma niebywałą głowę do interesów. Wcześniej zyski przynosiła mu firma „Girls Kowalski”, jednak gdy postęp technologiczny wszedł na wyższy poziom, mężczyzna przerzucił się na „Magia Kowalski sp.z.o.o.”, w której to jest przepowiadana przyszłość. I choć klientów nie brakuje, w zespole Kowalskiego dochodzi do niezłych zgrzytów. Stąd prośba o pomoc do Lucji Słotkiej, by przypadkiem nie oberwać klątwą!

A kogo spotkamy w tym odcinku? Eulalia stawia tarota, Euzebiusz jest jasnowidzem, z linii papilarnych czyta wróżka Eurydyka, natomiast w szklanej kuli przyszłość widzi wróżka Eufemia. Numerologią natomiast zajmuje się wróżka Eudokia.

Wiadomo nie od dziś, że tam gdzie Słotka, tam i zwłoki i aspirant Konieczny. Kto tym razem padnie trupem i w jakich okolicznościach? Tego musicie się dowiedzieć sami!

Co już mówię do znudzenia, co odcinek, to lepszy humor! Home Disaster Manager ma nieoceniony zmysł detektywistyczny i również tym razem pomoże wywęszyć sprawcę tajemniczej śmierci. Jest to bardzo udana seria kryminalna z humorystycznymi dialogami, ciętym żartem Lucji Słotkiej oraz nietuzinkowymi bohaterami. Polecam! Krótka książeczka na poprawę humoru!

wielka litera
Recenzja: Wróżka która widziała za dużo - Marta Guzowska Leszek Talko

Tytuł: Wróżka, która widziała za dużo

Autor: Marta Guzowska, Leszek Talko

Wydawnictwo: Wielka Litera

Cykl: Lucja Słotka (tom 4)

Data wydania: 01-10-2022

Moja ocena: 8,5/10

 

 

 

podpis2