#324 Kobieta, która kochała legwana – Marta Guzowska, Leszek Talko

Mam nadzieję że pamiętacie kim jest Lucja Słotka! Otóż ta rezolutna kobieta wraca w trzecim tomie, aby znów kogoś uratować! Tym razem Lucja trafia w środowisko wielkiej estrady, showbiznesu, wielkich pieniędzy i sławy. A mianowicie jej chlebodawczyni jest wielką gwiazdą, piosenkarką, dość humorzastą, nie da się ukryć. Jak możecie się domyślać, Wieśka Orzeł zostaje otruta. Słotka po raz kolejny pomaga policji w śledztwie, które prowadzi dość nieudolny policjant w iście zabawnym stylu. Czy i tym razem niezastąpiona Home Disaster Manager wspomoże śledztwo?

Lucja po raz kolejny nie zawodzi. Ta kobieta zdecydowanie wie, jak poradzić sobie w każdej sytuacji. Niepozornie cienka książeczka niesie obietnicę dobrej komedii kryminalnej z nietuzinkowymi bohaterami i zagadką, którą nie jest tak łatwo rozwiązać. Mam wrażenie, że z tomiku na tomik historie są jeszcze lepsze i zabawniejsze. Lektura odstresowuje i zapewnia dużą dawkę humoru.

Podsumowując, jeśli jeszcze jest wśród Was ktoś, to nie poznał Home Disaster Manager – naprawę musicie to nadrobić! Takie kryminały lubię czytać i Wam polecać! Cudowną wiadomością jest to, że niebawem początek października, co oznacza kolejne, nowe i zwariowane przygody Lucji Slotkiej! Mam nadzieję że czekacie razem ze mną!

wielka litera
Recenzja: Kobieta, która kochała legwana - Marta Guzowska, Leszek Talko

Tytuł: Kobieta, która kochała legwana

Autor: Marta Guzowska, Leszek Talko

Wydawnictwo: Wielka Litera

Cykl: Lucja Słotka (tom 3)

Data wydania: 01-09-2022

Moja ocena: 8,5/10

 

 

 

podpis2