#319 Hopeless – Colleen Hoover

Sky jest odcięta od wirtualnego świata przez matkę. Deana Holdera spotyka w sklepie. Ten ją zaczepia, ponieważ ma wrażenie, że ją skądś zna. Ich znajomość od samego początku nie będzie prosta. On nie cieszy się dobrą reputacją, zrezygnował ze szkoły i uchodzi za agresywnego, natomiast ona za dziewczynę lekkich obyczajów. Czy między tą dwójką może zaiskrzyć? I dlaczego Holder myślał, że zna Sky z przeszłości?

,,Szukałem cię moje całe cholerne życie.”

Hopeless to nie jest zwykły romans dla nastolatek. Jest to bardzo świadoma i poruszająca powieść. Bohaterowie, mimo bardzo młodego wieku, niosą ze sobą duży bagaż doświadczeń. Bagaż, o którym może nawet nie maja pojęcia, lecz gdy przeszłość zostanie odkryta, trzeba będzie się z nią zmierzyć.

Nie zrażajcie się jednak trudną tematyką powieści, ponieważ za sprawą Autorki i jej pióra, przez książkę dosłownie się płynie. Nie sposób jej odłożyć przed poznaniem finału. Aby zrównoważyć trud tematyki, książka zawiera w sobie sporą dawkę humoru.

Podsumowując, Hopeless to książka warta uwagi. Zawiera w sobie piękną i rozczulającą historię miłosną i świetnie wykreowanych bohaterów, których nie da się nie lubić. Wymiana zdań między bohaterami zapewnia sporą dawkę humoru, a zwroty akcji napędzają całą historię. Nie zabraknie także sekretów i rodzinnych dramatów. Polecam!

Recenzja:Hopeless - Colleen Hoover

Tytuł: Hopeless

Tytuł oryg.: Hopeless

Autor: Colleen Hoover

Wydawnictwo: Moondrive

Cykl: Hopeless (tom 1)

Data wydania: 23-05-2022

Przekład: Piotr Grzegorzewski

Moja ocena: 8,5/10

 

 

 

podpis2