#300 Wybór damy. Romans interaktywny – Kitty Curran, Larissa Zageris

Marzyłaś kiedyś o tym, by stać się bohaterką powieści? Jeżeli tak, teraz jest idealna okazja! Szybko zatem, zaparz ulubioną herbatę, znajdź wygodne miejsce i otwórz książkę, by wyruszyć w podróż. Mam nadzieję, że Cię przekonałam, a jeżeli nie… to daj mi chwilę, postaram się przekonać Cię, że jednak warto!

Początek XIX wieku, Anglia. To tutaj trafisz po otwarciu Wyboru damy. Jednak o tym, o czym będzie ta historia, decydujesz sama. Wciel się w główną bohaterkę i pokieruj jej losami, jak tylko Ci się podoba.

Droga ku prawdziwej miłości zawsze jest kręta(…) Nie skazuj się na konsternację i niedolę, przewracając strony po kolei! A jeśli zboczysz i trafisz na niewłaściwy fragment albo pozwolisz, by twój wzrok zatrzymał się zbyt długo na wpisie sąsiednim względem przewidzianego, może się to okazać równie tragiczne w skutkach jak faux pas popełnione na balu(…)

Mówiąc bez ogródek: nie oszukuj!”

Wybór damy to interaktywny romans i szczerze? Bardzo mi przypadł do gustu ten gatunek! Nawet nie sądziłam, że tak świetnie się będę przy nim bawić. Pierwszy raz miałam coś takiego w ręku i mam nadzieję, że nie ostatni. Po kilku stronach wprowadzenia czekał na mnie pierwszy wybór, by pokierować bohaterką oraz całą fabułą książki. Zabawa była przednia, a ja byłam ciekawa kolejnych zagadek!

W książce jest spora dynamika, przez to, iż co kilka stron jest sytuacja do wyboru. Jest wiele zwrotów akcji, zabawnych i przerażających wydarzeń i oczywiście wiele zagadek do rozwiązania.

Autorki postawiły przede wszystkim na rozrywkę, ponieważ nie da się ukryć, nie jest to literatura najwyższych lotów. Jednak jeśli pragniecie się odprężyć i zabawić z główną bohaterką, ta książka jest dla Was! Najważniejsze – jeżeli jedno zakończenie Was nie usatysfakcjonuje, możecie podejść do tej historii od nowa, a zakończenie będzie zupełnie inne. Ja na pewno wybiorę się w tę podróż jeszcze nie raz!

insignis
Wybór damy. Romans interaktywny - Kitty Curran, Larissa Zageris

Tytuł: Wybór damy. Romans interaktywny

Tytuł oryg.: My Lady’s Choosing. An Interactive Romance Novel

Autor: Kitty Curran, Larissa Zageris

Wydawnictwo: Insignis

Data wydania: 13-07-2022

Przekład: Anna Kłosiewicz, Olga Siara

Moja ocena: 8/10

 

 

 

podpis2