#241 Zaufaj swoim marzeniom – Natalia Sońska

Paulina i Robert ostatnimi czasy znacząco się od siebie oddalili. Praca stanęła na podium, natomiast życie prywatne zostało zaniedbane. Para wpadła w kryzys w związku. W momencie gdy pojawia się propozycja wyjazdu służbowego w góry – kobieta widzi je jako szansę dla swojego związku.

Czy tej dwójce uda się odbudować dawną zażyłość? Może magia zimowego otoczenia rozgrzeje ich serca? A może jednak wydarzy się coś zupełnie przeciwnego i bohaterka zrozumie swój błąd?

Zaufaj swoim marzeniom to klimatyczna książka, której akcja rozgrywa się w większości w Zakopanem. Opowiada o zaufaniu intuicji, pogoni za marzeniami i wierze w siebie. Autorka podkreśla wagę własnej wartości, abyśmy nie pozwalali nikomu na zdeptanie naszych marzeń. Ukazuje siłę natury oraz moc przyjaźni.

Bardzo miło spędziłam przy niej czas, wlewa w serce nadzieję i rozgrzewa je w te mroźne dni. Dodaje siły, aby każdy z walczył o wszystko to, co sobie wymarzył.

To opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy wpadli na siebie przypadkiem. A o tym spotkaniu zadecydował los. Może trochę schematyczna i momentami oczywista, niemniej jednak polecam na zimowe wieczory.

czwarta strona
Recenzja: Zaufaj swoim marzeniom - Natalia Sońska

Tytuł: Zaufaj swoim marzeniom

Autor: Natalia Sońska

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Data wydania: 27-10-2021

Moja ocena: 7/10

 

 

 

podpis2