#514 Siedem lat wstecz – Ashley Poston

Clementine dostała w spadku od cioci magiczne mieszkanie, które potrafi przenieść cię siedem lat wstecz. Życie po śmierci cioci już nie wygląda tak samo, a mieszkanie nieustannie jej o niej przypomina… Dziewczyna znalazła się na rozdrożu, a mieszkanie postanowiło pokazać jej właściwą drogę.

A siedem lat wstecz w mieszkaniu pomieszkiwał pewien młodzieniec, który przyjechał do Nowego Jorku gonić za marzeniami. Aby wspiąć się na szczyt kulinarnej kariery, rozpoczął od posady pomywacza. Kiedy się spotkali, nie wiedzieli jeszcze, że ich ścieżki jeszcze nie raz ich do siebie zaprowadzą. Ponieważ ich historia istnieje w przeszłości, przyszłości i teraźniejszości.

Czasami żal zlewa się ze sobą jak akwarele, którymi kiedyś malowałam.

Nie znałam wcześniej twórczości Ashley Poston, ale o poprzedniej książce widziałam bardzo skrajne opinie. Historia była przewidywalna, jednak nie odebrało mi to radości z czytania. Autorka zaserwowała nam pełną magii romantyczną historię dwójki młodych ludzi, którzy byli sobie pisani, mimo małego niezgrania w czasie. To nie tylko historia o miłości, ale także o poznawaniu siebie, szukaniu własnej drogi, podejmowaniu trudnych wyborów. Ten romans rozgrzeje i pocieszy niejedno serce!

gorzka czekolada
Recenzja: Siedem lat wstecz - Ashley Poston

Tytuł: Siedem lat wstecz

Tytuł oryginalny: The Seven Year Slip

Autor: Ashley Poston

Wydawnictwo: Gorzka Czekolada

Data wydania: 05-06-2024

Przekład: Monika Wiśniewska

Moja ocena: 8/10

 

 

 

podpis2