#456 Serce w prezencie – P.D. Hutton

Jane wprost kocha święta Bożego Narodzenia. Roztacza wokół siebie aurę radości i wiecznego szczęścia, ponieważ jest bardzo entuzjastyczną osobą, wręcz nie da się jej nie lubić. Pracuje jako doradca zakupowy, więc okres przedświąteczny jest dla niej bardzo intensywny. Pewnego razu w windzie oblewa kawą pewnego prawnika, który pracuje w tym samym budynku, dwa piętra niżej. Od tamtej pory życie Jane zmienia się diametralnie.

Pokochałam Jane i jej historię całym sercem. Nie ma łatwych relacji z matką oraz siostrą i ta relacja przedstawiona jest niezwykle realistycznie. 

Również kocham święta i całe to zabieganie przed, więc doskonale rozumiem entuzjazm Jane! Ta historia pokazuje, że warto czekać na miłość, która czai się tuż za rogiem. Nigdy nie wiesz, kiedy trafi Cię strzała Amora!

Piękny klimat książki, świetnie wykreowani bohaterowie i z niezwykłą radością poznawałam dalsze losy Jane i Michaela. Jeżeli również kochacie Boże Narodzenie i chcecie się wprawić w ten cudowny nastrój – polecam gorąco tę historię! Myślę że przypadnie Wam do gustu!

amare
Recenzja: Serce w prezencie - P.D. Hutton

Tytuł: Serce w prezencie

Autor: P.D. Hutton

Wydawnictwo: Amare

Data wydania: 26-10-2022

Moja ocena: 9/10

 

 

 

podpis2