#450 8 zasad miłości. Jak ją znaleźć, utrzymać i jak pozwolić jej odejść – Jay Shetty

Według Autora najważniejszą zasadą miłości jest pokochanie samego siebie. Aby nauczyć się żyć ze sobą w samotności. Dopiero później można otworzyć się na drugą osobę. Jednak to wielki skrót tego, co można znaleźć w 8 zasadach miłości. W książce Autor rozkłada miłość na czynniki pierwsze, pokazuje jak osiągnąć szczęście i harmonię w związku.

Shetty w swojej książce omawia osiem zasad, które pozwalają zrozumieć miłość w pełnym tego słowa znaczeniu. Każda z zasad omawiana jest w przystępny sposób, więc Czytelnik może je zrozumieć i wprowadzić w życie. 8 zasad miłości skłania do głębokiej refleksji i poznania siebie.

Autor podkreśla, jak ważne jest praktykowanie zasad w codziennym życiu. A dla ułatwienia, w środku znajdziecie ćwiczenia, które przybliżają nas do osiągnięcia celu.

Jeżeli czujecie, że chcecie pogłębić miłość do siebie samego i zrozumieć jak to działa, koniecznie sięgnijcie po ten poradnik. Może ona otworzy Wam oczy na potrzebę docenienia zarówno siebie, jak i drugiej osoby. Polecam!

insignis
Recenzja: 8 zasad miłości. Jak ją znaleźć, utrzymać i jak pozwolić jej odejść - Jay Shetty

Tytuł: 8 zasad miłości. Jak ją znaleźć, utrzymać i jak pozwolić jej odejść

Tytuł oryginalny: 8 Rules of Love: How to Find It, Keep It, and Let It Go

Autor: Jay Shetty

Wydawnictwo: Insignis

Data wydania: 25-10-2023

Przekład: Anna Krochmal, Robert Kędzierski

Moja ocena: 7,5/10

 

 

 

podpis2