#446 Escape Room: W Krainie Czarów – Chiacchiera Martino, Sorrentino Silvano

Jest to gra typu Escape Room zamknięta w kolorowej talii kart. Przenosimy się do słynnej Krainy Czarów, gdzie trzeba uważać na słynną Królową Kier, a żeby się to udało, należy zrozumieć pokrętną logikę magicznego świata!

Powiem szczerze, że jestem pod niesamowitym wrażeniem świetnie oddanego szaleństwa Krainy Czarów i jego mieszkańców. Zagadki są podchwytliwe, wymagają nieszablonowego myślenia, jednym słowem, są naprawdę wymagające!

Każdy fan Wonderlandu znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ nie zabraknie Kota z Cheshire czy herbatki z Kapelusznikiem. Uwielbiam ten magiczny klimat, który został świetnie odwzorowany, zarówno w ciekawych wyzwaniach, jak i w grafikach na kartach. Dodatkową atrakcją jest możliwość użycia magicznego lusterka oraz iluzje optyczne, które zmieniają punkt widzenia.

Gra daje naprawdę sporo radości, jest ciekawie zaprojektowana i wydaje się dość łatwa, choć zagadki są pokręcone! Jeżeli jesteście fanami Escape Room’ów i lubicie Alicję w Krainie Czarów, gra jest zdecydowanie dla Was!

foxgames
Recenzja: Escape Room: W Krainie Czarów - Chiacchiera Martino, Sorrentino Silvano

Tytuł: Escape Room: W Krainie Czarów

Autor: Chiacchiera Martino, Sorrentino Silvano

Ilustracje: Alberto Bontempi

Ilość graczy: 1-6 osób

Czas rozgrywki: 30-60 min

Wiek: od 12 lat

Data premiery: 09.08.2023

Wydawca: FoxGames

Moja ocena: 9/10

 

 

 

podpis2